ERBA PURA

(2 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Fruta të shijshme. Qelibar i ëmbël. Vanilje dehëse.
Ka aromë si një koktej tropikal me nota tokësore dhe bazë myshku.

Share

Në familjen e aromave nga Xerjoff Erba Pura Unisex

U prezantua në vitin 2019

E ëmbël, me fruta që zgjat shumë. Një aromë e mrekullueshme për të gjitha stinët. Fruta të shijshme. Qelibar i ëmbël. Vanilje dehëse.
Ka aromë si një koktej tropikal me nota tokësore dhe bazë myshku.

  • Notat e larta të portokallit sicilian, bergamotit kalabrez dhe limonit sicilian
  • Nota të mesme janë Fruta
  • Notat bazë janë myshku i bardhë, vanilja e Madagaskarit dhe qelibar

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

2 shqyrtim për ERBA PURA

  1. Julinda (pronar i verifikuar)

    my favourite

  2. Renata (pronar i verifikuar)

    5/5

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.