White Linen

150 L2400 L

Share

Në familjen e aromave për femra nga Estee Lauder White Linen

U prezantua në 1978

VINTAGE

E bukur dhe shumë elegante. Ideale për pranverë- verë, do ju bëjë të ndjeheni e pastër dhe e freskët. Eshtë një aromë e përshtatshme për punë.

  • Notat e larta janë të limonit, pjeshkës dhe aldehideve
  • Notat e mesme janë karafil, iris, jasemini, zymbyl, ylang ylang, trëndafil, zambak i luginës, violet, jargavan, orkide dhe rënjës së iris
  • Notat bazë janë të vetiverit, drurit të sandalit, kedrit, qelibarit, benzoinit, tonkës, mjaltit

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
White Linen
150 L2400 LSelect options