Portrait of a Lady

(3 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Share

Në familjen e aromave për femra nga Frederic Malle Portrait of a Lady

U prezantua në vitin 2010

Aromë marramendëse.

Portreti i një zonje është shumë joshës pa qenë seksi, i ngrohtë me pak melankolik. Shumë klasik por edhe modern. Përdoreni në netët e ftohta të dimrit.

 • Notat e larta janë të kanellës, trëndafilit, rrush pa fara dhe mjedër
 • Notat e mesme janë dru sandali, patchouli dhe temjan
 • Notat bazë janë myshk, qelibarit dhe benzoinit

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

3 shqyrtim për Portrait of a Lady

 1. Anonymous (pronar i verifikuar)

  Super

 2. Ermela Shkurti (pronar i verifikuar)

  😍

 3. Marsela Gjonpali (pronar i verifikuar)

  ❤️

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Portrait of a Lady
150 L2400 LSelect options