EROS

(1 shqyrtim nga klient)

150 L2400 L

I freskët, i lehtë, i pazakontë …

Share

Në familjen e aromave nga Versace Eros

U prezantua në vitin 2012

I freskët, i lehtë, i pazakontë … i mirë për përdorim të përditshëm pasdite vonë deri në mbrëmje.

  • Notat e larta janë të nenexhikut, mollës jeshile dhe limonit
  • Notat e mesme janë të fasules tonka, barbarozë dhe amroxane
  • Notat bazë janë të vaniljes, vetive, kedrit të Virginia dhe kedri Atlas.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

1 shqyrtim për EROS

  1. Aldor Karaj (pronar i verifikuar)

    Shume te kenaqur per cilesin e larte te produkteve te tregtoni,flm

    Image #1 from Aldor Karaj

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.