DYLAN BLUE

450 L2,400 L

Unik dhe shumë elegant

Spastroje
SKU: 2039 Kategori: , Etiketa: , , , , ,

Në familjen e aromave nga Versace Dylan Blue

U prezantua në vitin 2016

Një aromë e bukur e gjithanshme për mbrëmje / netë me mot të ngrohtë.

  • Notat e larta janë të nota ujore, bergamotit të Kalabrise, grejpfrutit dhe gjethes së fikut
  • Notat e mesme janë të gjethe vjollce, papirus, patchouli, piper të zi dhe ambroxan
  • Notat bazë janë të myshkut, temjanit, fasules tonka dhe shafranit

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.