Velvet Petals

150 L2400 L

E freskët dhe rinore, por e thellë dhe femërore.

Share

Në familjen e aromave nga Victoria’s Secret Velvet Petals

U prezantua në vitin 2019

E butë, e ëmbël dhe elegante.
E freskët dhe rinore, por e thellë dhe femërore. Aromë ajri, me lule me pralinë kremoze. Shumë qumështore dhe e butë.

  • Notat e larta Bajame, frut Ylli
  • Notat e mesme janë Qumësht kokosi, Lotus blu, lule kajsie
  • Notat bazë janë Druri i Sandalit, Musk, Vanilje Madagaskar

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Velvet Petals
150 L2400 LSelect options