Vetiver & Golden Vanilla unisex

150 L2400 L

Pikante, e nxehtë por e freskët.

Share

Në familjen e aromave nga Jo Malone Vetiver & Golden Vanilla unisex

U prezantua në vitin 2020

Pikante, e nxehtë por e freskët. Vetiveri është i ngrohtë dhe i thatë dhe mban nota prej dheu, druri, lëkure, balsamike dhe tymuese, ndërsa vanilja e bën atë të ndjehet e ngrohtë. Fillimisht ndjen aromën e vetiverit me një dozë të rëndë piper të zi dhe kedri, zemra fillon të zbulojë një bazë vanilje të bukur, të ngrohtë dhe jo shumë të ëmbël të mbështetur nga drurë dhe kardamomi të butë. Shumë e ngrohtë për ditët dhe netët e vjeshtës. Ju sugjerojmë ta kombinoni me kremin e trupit Myrrh dhe Tonka.

  • Nota e larta kardamom, çaj, grejpfrut
  • Notat e mesme janë të vetiverit
  • Notat bazë janë Burbon vanilje

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Vetiver & Golden Vanilla unisex
150 L2400 LSelect options