La Colle Noire

150 L2400 L

Shumë elegante dhe ngritëse. Është si të ecësh në kopshtin më të bukur mbretëror në mëngjes pas një dite me shi.

Share

Në familjen e aromave nga Dior Privee La Colle Noire unisex

U prezantua në vitin 2016

Një aromë e bukur trëndafili. Nëse ju pëlqejnë trëndafilat dhe aromat e bukura me lule, kjo është absolutisht e mrekullueshme. E ndritshme, femërore, me lule e bukur. Shumë elegante dhe ngritëse. Është si të ecësh në kopshtin më të bukur mbretëror në mëngjes pas një dite me shi. Fillon e gjelbër, pikante dhe ujore, dhe lulet fillojnë të hapen. Është kaq e butë dhe e përzier në mënyrë perfekte. E pastër, e ëmbël dhe e mrekullueshme.

  • Nota e larta Limon
  • Notat e mesme janë Trëndafili Maji, erëza, bozhure, zambak i luginës, patëllxhan, manaferrë dhe pjeshkë
  • Notat bazë janë Myshk i bardhë, dru sandali, qelibar, heliotrop dhe ksilaloe (ud).

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
La Colle Noire
150 L2400 LSelect options