Vazo qelqi 200cc

(1 shqyrtim nga klient)

100 L

Availability: Ka stok

Vazo qelqi me kapak te kuq metalik.

Cmimi per cope 100 lek

Nga 50 në 1000 copë:  60 lek

1 shqyrtim për Vazo qelqi 200cc

  1. Lindita (pronar i verifikuar)

    Shume mire

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Vazo qelqi 200cc
100 L

Availability: Ka stok