Vazo 40ml

60 L

Availability: Ka stok

SKU: to40 Kategori: Etiketa: ,
Share

Vazo qelqi 40ml me kapak metalik gri.

 

Ne cmim perfshihet TVSH 20%

Per sasi me te madhe se 10 cope na kontaktoni ne info@inaccessorize.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.