Vazo qelqi 200

100 L

Availability: Ka stok

Share

Specifikime teknike:


Lartesia

77.00 mm

Kapaciteti

205.00 ml

Diameter

70.80 mm

Fundi

Ø 58 090

Pesha

144.00 g

Forma

E rrumbullaket

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Vazo qelqi 200
100 L

Availability: Ka stok