Shishe qelqi 5ml

70 L

Availability: Ka stok

Share

Shishe qelqi për vajra esenciale 5ml ngjyrë kafe me grykë GL 18

 

Vëllimi 5 ml / 0.17 oz
E mbushur plot – 8.5 ml
Pesha – 20 g
Lartësi – 50 mm
Madhësia / Ø 22.5 mm
Formë – E rrumbullakët
Lloji i qelqit – Lloji 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Shishe qelqi 5ml
70 L

Availability: Ka stok