Shishe Plastike

200 L

Share

Shishe plastike 200ml me pompe te zeze

200 217 126 Ø53 24/410

Ne cmim perfshihet TVSH 20%

Per sasi me te madhe se 20 cope na kontaktoni ne info@inaccessorize.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Shishe Plastike
200 L