Vazo qelqi 150

100 L

Availability: Ka stok

Share

Specifikime teknike:


Lartesia

89.00 mm

Kapaciteti

150.00 ml

Dimensionet

57.00 x 57.00 mm

Fundi

Ø 52 023

Pesha

163.00 g

Forma

E rrumbullaket

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Vazo qelqi 150
100 L

Availability: Ka stok