Shishe 100ml

300 L

Availability: Ka stok

Share

Shishe qelqi me vidhë 100ml

Perdorimi: Cosmetics – Skincare, Perfumery

SPECIFIKIMET TEKNIKE:

  • Lartësia   98,60 mm
  • Kapaciteti   108,00 ml
  • Diametri   55,00 mm
  • Gryka   18-415 – 405
  • Pesha    215,00 g
  • Forma   Cilindrike

Ne cmim perfshihet TVSH 20%

Per sasi me te madhe se 10 copë na kontaktoni ne info@inaccessorize.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Shishe 100ml
300 L

Availability: Ka stok