Un Jardin Sur la Lagune

(2 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

E mrekullueshme gjatë muajve të parë të verës, menjëherë pas pranverës.

Share

Në familjen e aromave për femra nga Hermes Un Jardin Sur la Lagune

U prezantua në vitin 2019

Shumë freskuese për mot të nxehtë dhe i përshtatshëm për mbrëmjet e verës. Kjo aromë do të jetë e mrekullueshme gjatë muajve të parë të verës, menjëherë pas pranverës.

  • Aroma përmban magnolia, sherebel, zambak, nota deti dhe druri.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

2 shqyrtim për Un Jardin Sur la Lagune

  1. Anonymous (pronar i verifikuar)

    Arome shume qetesuese dhe qendron per nje kohe te gjate.

  2. Anisa (pronar i verifikuar)

    Fantastik

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Un Jardin Sur la Lagune
150 L2400 LSelect options