Shishe qelqi 100ml

140 L

Availability: Ka stok

Share

Shishe qelqi për vajra esenciale 100ml ngjyrë kafe me grykë GL 18

Vëllimi 100 ml / 3.4 oz
E mbushur plot – 108 ml
Pesha – 95 g
Lartësi – 116.2 mm
Madhësia / Ø 45 mm
Formë – E rrumbullakët
Lloji i qelqit – Lloji 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Shishe qelqi 100ml
140 L

Availability: Ka stok