Shishe Qelqi

300 L480 L

Share

Shishe qelqi farmacie me kapak te zi plastik me vidhe ne 2 madhesi 500 & 1000ml

Forma  Rrumbullake
Volumi  500ml , 1000ml
E mbushur plot  520ml , 1065ml
Pesha  285g , 605g
Lartesia  185.4mm ,  225.1mm
Gjeresia  75.5mm ,  96.5mm
Ngjyra  Kafe

Ne cmim perfshihet TVSH 20%

Per sasi me te madhe se 10 cope na kontaktoni ne info@inaccessorize.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Shishe Qelqi
300 L480 LPërzgjidhni mundësi