Vazo Alumini

200 L

Vazo alumini me kapak me vidë

Availability: Ka stok

Share

Vazot e aluminit përshtaten me çdo lloj produkti kozmetik: krem, balsam, pluhur, xhel etj.

Vazo alumini me kapak me vidë

Kapak me EPE brenda
55 x 19 mm – 40 ml
Madhësia: 55 x 19 mm
Kapaciteti: 40 ml

Ne cmim perfshihet TVSH 20%

Per sasi me te madhe se 20 cope na kontaktoni ne info@inaccessorize.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Vazo Alumini
200 L

Availability: Ka stok