Scandal Pour Homme

(1 shqyrtim nga klient)

150 L2400 L

Gjëja më skandaloze për këtë parfum është sasia e komplimenteve që do të merrni.

Në familjen e aromave nga Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme

U prezantua në vitin 2021

E ëmbël, pikante dhe e freskët. Gjëja më skandaloze për këtë parfum është sasia e komplimenteve që do të merrni. Të gjithë, si burrat ashtu edhe femrat e adhurojnë. Një aromë kaq e gjallë, rinore, argëtuese…përzierje perfekte e ëmbëlsisë dhe agrumeve freskuese. Skandali mund të jetë lehtësisht një aromë femërore ose unisex, sepse është shumë e ëmbël.
Është super i përshtatshëm për t’u përdorur nga të gjithë, shumë i gjithanshëm (ditë/natë) pasi është në anën e ëmbëlsirës, më shumë i llojit vjeshtë/dimër.

  • Notat e larta sherebele dhe portokall mandarine
  • Notat e mesme janë të karamel dhe fasule tonka
  • Nota bazë është vetiver

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

1 shqyrtim për Scandal Pour Homme

  1. Aldor Karaj (pronar i verifikuar)

    Cilesore produktet qe tregtojne

    Image #1 from Aldor Karaj
    Image #2 from Aldor Karaj

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Scandal Pour Homme
150 L2400 LSelect options