Oud Royal

150 L2400 L

E fortë dhe intensive por sensuale.

Share

Në familjen e aromave nga Armani Privee Oud Royal unisex

U prezantua në vitin 2010

Një Oud me cilësi të lartë, të mrekullueshme! E fortë dhe intensive por sensuale. Ideale për mot të ftohtë. Është super klas dhe tërësisht unisex. Para së gjithash, aroma është shumë e thatë. nuk është aspak e ëmbël, aq e ndryshme nga aromat e tjera që përmbajnë Oud. Aromë e thatë, e errët, e drunjtë (ud), e tymosur.

  • Notat e larta Shafran
  • Notat e mesme janë të Druri (Oud), trëndafil
  • Notat bazë janë Amber, Mirrë, Druri i sandalit, Temjan

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Oud Royal
150 L2400 LSelect options