Gentleman edp Reserve Privée

(2 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

E ëmbël, kremoze dhe drunore

Share

Në familjen e aromave nga Givenchy Gentleman edp Reserve Privée

U prezantua në vitin 2022

Është absolutisht e mahnitshme! Një aromë e bukur irisi. Kombinimi i bergamotit, irisit, uiskit, gështenjës dhe drurit është i mahnitshëm. E ëmbël, kremoze, drunore që është e përsosur për në punë ose për takim. Meqenëse kjo aromë do të jetë padyshim për muajt më të freskët, ajo gjithashtu ka një natyrë të bukur aromatike që do të ishte e mrekullueshme edhe në netët e nxehta të verës.

  • Nota e lartë Bergamot
  • Notat e mesme janë të irisit dhe gështenjës
  • Notat bazë janë Uiski, nota druri dhe qelibar

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

2 shqyrtim për Gentleman edp Reserve Privée

  1. Drilon X. (pronar i verifikuar)

    Nuk ishte e blenduar mjaftushem ne standardin e dyqanit inaccesssorize

  2. Xhoni D. (pronar i verifikuar)

    👍🏻

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Gentleman edp Reserve Privée
150 L2400 LSelect options