Scandal by Night

(2 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Share

Në familjen e aromave për femra nga Jean Paul Gaultier Scandal by Night

U prezantua në vitin 2018

Eshtë versioni i natës por përdoret edhe gjatë ditës në dimër.

  • Notat e larta janë të mjaltit, agrumeve dhe portokallit
  • Notat e mesme janë Touberoza, yatamansi, qershi, lulja e portokallit dhe dardha
  • Notat bazë janë fasule Tonka, patchouli, dru sandali, dru qelibari, vanilje, myshk i bardhë

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

2 shqyrtim për Scandal by Night

  1. Anisa (pronar i verifikuar)

    Me i pershtatshem per ne dimer

  2. Sara M. (pronar i verifikuar)

    Cilesi shum e mire

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Scandal by Night
150 L2400 LSelect options