Royal Oud

200 L5800 L

E mrekullueshme, e pasur, luksoze, aristokratike dhe e rafinuar.

Share

Në familjen e aromave nga Creed Royal Oud unisex

U prezantua në vitin 2011

Aromë e mahnitshme!
E mrekullueshme, e pasur, luksoze, aristokratike dhe e rafinuar. Erëza drunore në sasinë e duhur të ëmbëlsisë dhe freskisë. Një nga parfumet më të gjithanshëm me bazë Oudi – mund ta përdorni në të gjitha stinët.

  • Notat e larta janë të piper rozë, limonit dhe bergamotit sicilian
  • Notat e mesme Cedar, Angeliki dhe galvano
  • Notat bazë janë të drurit të sandalit, xylaloi (oud) dhe myshkut

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Royal Oud
200 L5800 LSelect options