Mimosa & Cardamom

500 L2,400 L
400 L1,920 L

Aromë me diell, e artë, e këndshme, e pasur, i shtohet ngrohtësia nga kardamomi.

Një aromë e bukur dhe unike!

Spastroje
SKU: 1216 Kategori: , , Etiketa: , ,
Share

Në familjen e aromave nga Jo Malone Mimosa & Cardamom unisex

U prezantua në vitin 2015

Aromë me diell, e artë, e këndshme, e pasur, i shtohet ngrohtësia nga kardamomi. Një aromë e bukur dhe unike!
Eshtë e butë, pikante, orientale e drunjtë dhe zgjat gjatë për një aromë të Jo Malone!

  • Notat e larta janë të kardamomit
  • Notat e mesme mimoza
  • Notat bazë janë të fasules tonka

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.