Pure Havane

(2 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Parfumi më i mirë për meshkuj!

Share

Në familjen e aromave nga Thierry Mugler Pure Havane

U prezantua në vitin 2011

Një kryevepër e llojit të tij. Pure Havane është një përzierje mahnitëse e mjaltit dhe duhanit, me qershi, vanilje, kakao dhe patchouli. Aromë e përsosur vjeshte / dimër.
Pure Havane është e mrekullueshme. Aromë e rastësishme, e ngrohtë, shumë mashkullore dhe joshëse!

  • Nota e larta janë të duhanit dhe mjaltit të bardhë
  • Nota e mesme janë të vaniljes, kakaos dhe patchulit
  • Nota bazë janë të qelibarit, stiraksit dhe labdanumit të Francës

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

2 shqyrtim për Pure Havane

  1. Stefano (pronar i verifikuar)

    😍

  2. Anonymous (pronar i verifikuar)

    Super

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Pure Havane
150 L2400 LSelect options