PRINCE OUD AMBER

150 L2400 L

Share

Aromë druri, freskuese orientale që nxjerr në pah kompleksitetin e Agarwood.
Prince Oud Amber hapet me erëza dhe nënshkrimin karakteristik të shafranit.
Në zemër, trëndafili, i theksuar nga pralina, modernizon hijeshinë natyrore të qelibarit dhe pyjeve të çmuar. Baza, sensuale, është një përzierje e balsamit dhe vaniljes.

 

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
prince oud amberPRINCE OUD AMBER
150 L2400 LSelect options