AGAR NIGHT unisex 100ml

150 L2400 L

Share

Aromë lëkure, druri dhe pikante.

Agar Night ofron një ëmbëlsi bashkimi erëzash pikante me butësinë e frutave në krye.

Në zemër, hijeshia e osmanthus dhe lëkurës, ndërsa karakteri i kremit ​​dhe i drurit të sandalit

përmirësohet nga duhani dhe myshku.

 

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
agar nightAGAR NIGHT unisex 100ml
150 L2400 LSelect options