KING WOOD unisex

150 L2400 L

Share

Aromë orientale me dru, që zbulon drurin e sandalit.
King Wood mahnit me drurin, piper dhe ylang – ylang në krye. Në zemër, orris është zbutur me jaseminin, ndërsa kanella nënvizon hijeshinë e trëndafilave.
Baza, kremoze dhe e butë, lë një aromë të paharrueshme.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

Sasia

, , , , , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
king woodKING WOOD unisex
150 L2400 LSelect options