Light Blue Pour Homme

450 L2400 L

Aromë ideale verore për meshkuj.

Share

Në familjen e aromave për meshkuj Dolce & Gabbana Light Blue pour homme

U prezantua në vitin 2004

E freskët, e gjallë dhe freskuese. Aromë ideale verore për meshkuj.

Notat e larta janë të mandarinës siciliane, dëllinjës, grejpfrutit dhe bergamotit
Notat e mesme janë të rozmarinë, drurit të trëndafilit brazilian dhe piperit
Notat bazë janë të myshkut, myshkut të lisit dhe të temjanit

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Sasia

, , , , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Light Blue Pour Homme
450 L2400 LSelect options