Oud Ispahan

150 L2400 L

Dashuri me sprucimin e parë. Një aromë e këndshme trëndafili!

Share

Në familjen e aromave nga Dior Privee Oud Ispahan unisex

U prezantua në vitin 2012

Dashuri me sprucimin e parë. Një aromë e këndshme trëndafili!

Në spërkatjen e parë ndjeni aromën e lëkurës dhe labdanumit me një nuancë të butë trëndafili. Aroma është hipnotike që në fillim. Trëndafili vazhdon të grumbullohet në lëkurën tuaj, është kaq joshëse me nota të buta temjan poshtë. Trëndafili është i spikatur, i bashkuar nga paçuli i thatë dhe tokësor. Fillimi i oudit është në flirtimi me hundën tuaj. Oud është i bukur dhe bëhet më i fortë, duke i shtuar aromës një avantazh dashuror. E errët dhe e lehtë për t’u veshur. Trëndafili është ende i pranishëm, nuk konkurron me Oud-in, të dy e mbështesin bukur njëri-tjetrin. Klas, e pasur, e përzierë mirë, por si çdo parfum, duhet ta provoni në lëkurën tuaj përpara se ta blini. Për stinët më të ftohta.

  • Notat e larta labdanum
  • Notat e mesme janë të trëndafili, paçuli dhe shafrani
  • Nota bazë ud, dru sandali dhe kedri.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Oud Ispahan
150 L2400 LSelect options