Oscar

150 L2400 L

Share

Në familjen e aromave për femra nga Oscar de la Renta Oscar

U prezantua në vitin 1977

VINTAGE

Një aromë e bukur, elegante, klasike. E pastër dhe e përshtatshme për përdorim të përditshëm.

  • Notat e larta janë koriandër, lules së portokallit, gardenja, pjeshkë, borzilok, bergamot, karafil
  • Notat e mesme janë rozmarinë, tuberozë, livando, orkide, jasemin, ylang ylang, trëndafil dhe iris
  • Notat bazë janë të dru sandali, qelibari, patchouli, livando, kokos, karafili, vetiver, mirrë dhe myshk

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Oscar
150 L2400 LSelect options