DELINA

150 L2400 L

Nëse feminiliteti do të kishte një aromë, kjo është ajo.

Share

Në familjen e aromave për femra nga Parfums de Marly Delina

U prezantua në vitin 2017

Nëse feminiliteti do të kishte një aromë, kjo është ajo. Kaq elegante. Është aromë e plotë, me një personalitet të fortë, frutor dhe i ëmbël në të njëjtën kohë. Sensuale dhe femërore. Përbërja e parfumit është gjeniale! Keni trëndafil dhe bozhure të ëmbël dhe pudër të përzier me pak  lychee dhe raven. Kjo është ajo që e bën këtë aromë të dallohet nga shumë aroma të tjera trëndafili. Delina është e lehtë, e ajrore dhe ëndërrimtare. Notat e vaniljes dhe temjanit janë aty, por mjaft të ndrydhura. Kur aroma thahet, myshku, kashmiri dhe vetiveri hyjnë në lojë dhe e bëjnë aromën edhe më të pastër. Një aromë që mund të funksionojë vërtet për të gjitha llojet e situatave dhe stinëve.
Thjesht aromë e bukur e butë dhe e sofistikuar për t’u përdorur nga një femër.

  • Notat e larta janë të lychee, raven, bergamot dhe arrëmyshk
  • Notat e mesme janë trëndafili turk, bozhure, myshk, petalia dhe vanilje
  • Notat bazë janë të kashmirit, temjanit, kedrit dhe vetiverit Haitian.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
DELINA
150 L2400 LSelect options