NOIR EXTREME

(2 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Aromë moderne, aristokratike dhe klasike, të ëmbël dhe shumë të pjekur. Një nga parfumet më joshëse.

Në familjen e aromave nga Tom Ford Noir Extreme

U prezantua në vitin 2015

Shumë e ëmbël në fillim, por ka ekuilibrin e përsosur të erëzave dhe ëmbëlsisë, prandaj është i përshtatshëm si për meshkuj ashtu edhe për femra. Kardamom/kulfi është thjesht e bukur… dhe kaq e ndryshme nga një vanilje bazë. Ideale për mbrëmje dhe për mot të ftohtë. Ka aromë moderne, aristokratike dhe klasike, të ëmbël dhe shumë të pjekur. Një nga parfumet më joshëse.

  • Notat e larta janë të kardamomit, arrëmyshkut, shafranit, portokallit të mandarinës dhe nerolit
  • Notat e mesme janë të kulfit, trëndafilit, mastikës, jaseminit dhe luleve të portokallit
  • Notat bazë janë të vaniljes, qelibarit, notave të drurit dhe drurit të sandalit

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

2 shqyrtim për NOIR EXTREME

  1. Aleksander Budani (pronar i verifikuar)

    Perfekte

  2. Florian Valikaj (pronar i verifikuar)

    Produkti që kam blerë ishte një dështim total. Tom Ford black extreme- eau de parfum 50ml , pavarësisht se çmimi ishte i ulët por cilësia zero .

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
NOIR EXTREME
150 L2400 LSelect options