COLONIA FUTURA

150 L2400 L

Një aromë e freskët agrumesh që i përket kategorisë së aromave të pastra.

Share

Në familjen e aromave nga Aqua di Parma COLONIA FUTURA unisex

U prezantua në vitin 2020

Një aromë e freskët agrumesh që i përket kategorisë së aromave të pastra.
Përbëhet nga tre akorde që lidhin dhe përforcojnë njëra-tjetrën në mënyrë të përsosur. Akordi i parë janë notat e sipërme të agrumeve. Një martesë perfekte e bergamotit, grejpfrutit, limoni me një nuancë piper për të zbukuruar gjërat. Notat e sipërme janë vërtet të balancuara mirë dhe jo shumë të ëmbla, duke lënë pak hidhërim në fund. Zemra e aromës përbëhet nga dyshja dinamike e sherebelës dhe livandos. Këtu notat e bimëve përzihen në mënyrë perfekte me bergamotin për t’i shtuar pak thellësi notave të agrumeve, ndërsa së bashku nxjerrin në pah akordin e drurit që përbën bazën e aromës. Është një aromë e shkëlqyer dhe jashtëzakonisht e ekuilibruar. Aromë klasike, e rafinuar dhe elegante ideale për pranverë/verë

  • Notat e larta janë të limonit, bergamotit, grejpfrutit dhe piperit rozë
  • Notat e mesme janë të livandos dhe sherebelës
  • Notat bazë janë të Vetiverit

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
COLONIA FUTURA
150 L2400 LSelect options