Daisy Dream

150 L2400 L

Eshtë si … një ëndërr, e cila nuk zgjat gjithë natën, por mund ta mbani mend kur zgjoheni…

Share

Në familjen e aromave nga Marc Jacobs Daisy Dream

U prezantua në vitin 2014

Një nga aromat më unikë, e pastër, e lehtë, e freskët dhe e ëmbël, aromë e bukur vere. Vërtet e mrekullueshme.
Daisy Dream është si … një ëndërr, e cila nuk zgjat gjithë natën, por mund ta mbani mend kur të zgjoheni…

  • Notat e larta janë të mjedrës, dardhës dhe grejpfrutit
  • Notat e mesme wisteria, lychee & jasemini
  • Notat bazë janë të myshkut, kokosit dhe drurit të bardhë.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Daisy Dream
150 L2400 LSelect options