Men

450 L2,400 L
360 L1,920 L

Një nga parfumet më të mira të të gjitha kohërave.

Spastroje
SKU: 2054 Kategori: , Etiketa: , ,
Share

Në familjen e aromave për meshkuj Bottega Veneta Men

U prezantua në vitin 2013

Një nga parfumet më të mira të të gjitha kohërave. I mirë për vjeshtë dhe kohë  të freskët.

Aromë nate.

  • Notat e larta janë të bergamotit kalabrian, pishës siberiane dhe dëllinjës
  • Notat e mesme janë të të specit djegës, bredhit kanadez dhe sherebelës
  • Notat bazë janë të labdanumit, lëkurës dhe patchulit

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.