Men in Black

450 L2400 L

Për natën dhe kur moti është i ftohtë.

Spastroje
SKU: 2021 Kategori: , Etiketa: , , ,
Share

Në familjen e aromave për meshkuj Bvlgari Men in Black

U prezantua në vitin 2014

Një aromë për meshkuj e përzier mirë. Për natën dhe kur moti është i ftohtë.

  • Notat e larta janë të duhanit, erëzave dhe rumit
  • Notat e mesme janë lëkura, tuberoza dhe irisi
  • Notat bazë janë të drurit guaiac, benzoin dhe fasules Tonka

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.