LIBRE

(3 customer reviews)

150 L2400 L

Aromë dite  me lule-fruta aromatike.

Në familjen e aromave nga Yves Saint Laurent Libre

U prezantua në vitin 2019

Aromë dite  me lule-fruta aromatike.

 • Notat e larta janë të mandarinë portokallit, livandos, rrush pa fara, petitgrain
 • Notat e mesme janë të luleve jaseminit, livandos dhe portokallit
 • Notat bazë janë  vaniljes madagaskarit , kedrit, qelibarit gri dhe myshkut.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

3 reviews for LIBRE

 1. Adela Kokomani (verified owner)

  Shumë e kenaqur me kete parfum 🥰

 2. Bejta Gentiana (verified owner)

  So satisfied

 3. Naila (verified owner)

  Image #1 from Naila

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.