GOOD GIRL LEGERE

150 L2400 L

Aromë për ditën, elegante, e butë, femërore, e përsosur.

Share

Në familjen e aromave nga Carolina Herrera Good Girl Legere

U prezantua në vitin 2018

Aromë e bukur ditore, elegante, e butë, femërore, e përsosur.

  • Notat e larta janë të ylang ylang, mandarinë portokallit, bergamotit dhe limonit
  • Notat e mesme janë të jasemini, tuberoza, trëndafila dhe lulet portokalli
  • Notat bazë janë fasules tonka, dru sandali, praline, kanellë, karamel qumështi, kedri, dru arre, patchouli, qelibar dhe myshk

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
GOOD GIRL LEGERE
150 L2400 LSelect options