IDOLE

(2 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Aromë e lehtë, e ngrohtë dhe e pastër

Share

Në familjen e aromave nga Lancome Idole

U prezantua në vitin 2019

Një aromë e lehtë, e ngrohtë, e pastër. Dardha, jasemini dhe myshku shkëlqejnë.

Shumë elegante dhe moderne. Mund të mbahet gjatë gjithë vitit, por më së miri gjatë muajve të ngrohtë.

 • Notat e larta janë të bergamotit dhe dardhës
 • Notat e mesme janë të  trëndafilit Turk, trëndafilit të Majit dhe jasemini Indian
 • Notat bazë janë të myshkut të bardhë dhe vaniljes

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

2 shqyrtim për IDOLE

 1. Xhensida Zenelaj (pronar i verifikuar)

  Jam shum shum e kënaqur

 2. Arminda D. (pronar i verifikuar)

  Super!

  Image #1 from Arminda D.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
IDOLE
150 L2400 LSelect options