Le Male

(1 shqyrtim nga klient)

150 L2400 L

Shumë i sigurt dhe i gjithanshëm, mund ta përdorni kudo. Është një aromë për dimër, verë, pranverë dhe vjeshtë. Është gjithçka që dëshironi të jetë!

Share

Në familjen e aromave për meshkuj Jean Paul Gaultier Le Male

U prezantua në vitin 1995

Një klasik modern absolut, ka aromë fantastike. Është një vanilje aromatike me një aromë të butë pikante së bashku me freskinë që japin: livando dhe nenexhiku. Nota e mentes është mahnitëse dhe freskuese, pasi qetësohet, levanda kremoze është e pastër. Joshëse si askush tjetër.
Shumë i sigurt dhe i gjithanshëm, mund ta përdorni kudo. Është një aromë për dimër, verë, pranverë dhe vjeshtë. Është gjithçka që dëshironi të jetë!

  • Notat e larta janë livandos, nenexhikut, kardamomit, bergamotit dhe artemisias
  • Notat e mesme janë kanellë, lule portokalli dhe qimnon
  • Notat bazë janë Vanilje, Fasule Tonka, Qelibar, Dru Sandali dhe Kedër

*Produkti “parfum” përmban 30% vaj aromatik.

*Produkti “eau de parfum” përmban 20% vaj aromatik.

*Të gjitha produktet janë bërë me porosi, nuk i mbajmë produktet në stok.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

1 shqyrtim për Le Male

  1. marinela baka (pronar i verifikuar)

    shume i ngjashem me origjinalin

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.