Ultra Male

(2 shqyrtime nga klientë)

450 L2400 L

E përshtatshme për dimër.

Në familjen e aromave për meshkuj Jean Paul Gaultier Ultra Male

U prezantua në vitin 2015

Eshtë një aromë e mrekullueshme pikante-drurore. E përshtatshme për dimër.

  • Notat e larta janë të bergamotit, dardhës, nenexhikut, livandës dhe limonit
  • Notat e mesme janë të kanellës, urtë dhe qimnon
  • Notat bazë janë të lëvores së zezë të vaniljes, qelibar, keder & patchouli

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Sasia

, , , , , , , ,

2 shqyrtim për Ultra Male

  1. Dario (pronar i verifikuar)

    Good

  2. Verified Buyer (pronar i verifikuar)

    Very nice

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Ultra Male
450 L2400 LSelect options