Jungle Homme

450 L2,400 L
360 L1,920 L

E përshtatshme për dimër.

Spastroje
SKU: 2019 Kategori: , Etiketa: , , ,
Share

Në familjen e aromave për meshkuj Kenzo Jungle Homme

U prezantua në vitin 1998

I ngrohtë, druror, pikant dhe misterioz për dimrin.

  • Notat e larta janë të kanellës, bergamotit, limonit dhe lime
  • Notat e mesme janë të arrëmyshkut, karafilit, qelibarit, piperit, kardamomit dhe mates
  • Notat bazë janë të drurit të sandalit, benzoinit, drurit guaiak, vetiver dhe kedrit.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.