L’Homme À la Rose

(1 shqyrtim nga klient)

150 L2400 L

Një aromë e freskët, e ndritshme dhe e lehtë për t’u përdorur e cila me siguri do t’i tërheqë adhuruesit e trëndafilave

Në familjen e aromave nga Maison Francis Kurkdjian L’Homme À la Rose

U prezantua në vitin 2019

Hapja është e freskët dhe e pastër, me një ton lulesh. Grejpfruti me të vërtetë balancon trëndafilin. Ngjall aromën e një trëndafili të sapoprerë. Një aromë e freskët, e ndritshme dhe e lehtë për t’u përdorur e cila me siguri do t’i tërheqë adhuruesit e trëndafilave. Ngrohtësia e verës lejon që grejpfruti dhe sherebela të shkëlqejnë.

  • Notat e larta janë të grejpfrutit, trëndafilit damascena.
  • Notat e mesme janë të qelibarit, drurit, sherebelës.
  • Notat bazë janë të centifolia rose absolute, cistus labdanum

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

1 shqyrtim për L’Homme À la Rose

  1. Drilon X. (pronar i verifikuar)

    E jashtezakonshme, pershtatshme per pranvere,vere, vjeshte.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
L’Homme À la Rose
150 L2400 LSelect options