Fougere D’Argent UNISEX

150 L2,400 L
135 L2,160 L

Silver fern. A wonderful fragrance.

Spastroje
SKU: 1173 Kategori: , , Etiketa: , , , , ,
Share

Në familjen e aromave nga Tom Ford Fougere D’Argent unisex

U prezantua në vitin 2018

Fier i argjendtë. Një aromë e mrekullueshme. Fougere d’Argent është i freskët, jeshil, pikant,

I ngrohtë dhe tejet i pastër. Mund të përdoret gjatë gjithë vitit.

  • Notat kryesore janë mandarina portokalli, livando dhe xhenxhefili.
  • Notat e mesme janë dru livande dhe nota ujore.
  • Notat bazë janë coumarini

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.