IDOLE INTENSE

150 L2400 L

Shumë e butë dhe femërore dhe mjaft elegante. Trëndafila të bukur, jasemin, paçuli dhe vanilje.

Share

Në familjen e aromave nga Lancome Idole Intense

U prezantua në vitin 2020

Një aromë vere. Shumë e butë dhe femërore dhe mjaft elegante. Trëndafila të bukur, jasemin, paçuli dhe vanilje. Pas disa orësh trëndafilat zhduken dhe vanilja mbetet. Tharja është e ëmbël qiellore dhe pak pudrore. Një aromë e bukur. Mund të thuash menjëherë se janë në të njëjtën familje, megjithatë Intense është shumë më e këndshme. Për ditën dhe natën gjatë gjithë vitit

  • Notat kryesore e portokallit dhe mandarinës portokalli
  • Notat e mesme janë  trëndafil turk, trëndafil francez, jasemini egjiptian, jasemini Sambac, jasemini dhe myshku
  • Notat bazë janë drur kashmiri, paçuli, vanilja e Madagaskarit, akacia, dru sandali dhe kedri.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
IDOLE INTENSE
150 L2400 LSelect options