Good Girl

(4 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Për ditët e para të pranverës, aromë dite.

Share

Në familjen e aromave për femra nga Carolina Herrera Good Girl

U prezantua në vitin 2016

Për ditët e para të pranverës, aromë dite.

 • Notat e larta janë të bajames, kafesë, bergamotit dhe limonit
 • Notat e mesme janë të zambak jasemini, tuberozës, rënja e irisit, trëndafilit Bullgar, luleve të portokallit
 • Notat bazë janë të tonkës, kakaos, drurit të sandalit, vaniljes, pralinës, kanellës, kedrit, drurit të kashmirit, patchouli, qelibar dhe myshkut.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

4 shqyrtim për Good Girl

 1. edlira c. (pronar i verifikuar)

  ?

 2. Adela Kokomani (pronar i verifikuar)

  Thjesht perfekte

 3. Romina Cepele (pronar i verifikuar)

  Parfumi e mban aromen gjithe diten🥰

 4. Ermela Shkurti (pronar i verifikuar)

  😍

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Good Girl
150 L2400 LSelect options