Carolina Herrera

(1 shqyrtim nga klient)

400 L2,400 L
320 L1,920 L

Parfum ideal për zyrë.

Spastroje
SKU: 1093 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,
Share

Në familjen e aromave për femra nga Carolina Herrera

Parfumi përmban nota të Tuberose,Lule Portokallit & Jaseminit

 

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

1 shqyrtim për Carolina Herrera

  1. Marinela B. (pronar i verifikuar)

    Nuk ngjan aspak me aromen origjinale

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.