Oud Wood UNISEX

(4 shqyrtime nga klientë)

450 L2400 L

Nxehtësia e verës bën që kjo aromë të shkëlqejë.

Share

Në familjen e aromave UNISEX Tom Ford Oud Wood

U prezantua në vitin 2007

Një aromë e butë, e rehatshme, me dru.

Nxehtësia e verës bën që kjo aromë të shkëlqejë.

 • Aroma përmban: Xylaloi (Dru), dru trëndafili Brazilian, Cardamom, piper Sichuan, dru sandali,
  vetiver, fasule tonka, vanilje dhe qelibar.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Sasia

, , , , , , , ,

4 shqyrtim për Oud Wood UNISEX

 1. Amarildo Haruni (pronar i verifikuar)

  .

 2. antjon kallojeri (pronar i verifikuar)

  ❤❤❤❤

 3. Renata (pronar i verifikuar)

  5/5

 4. Besmir Sharka (pronar i verifikuar)

  I mire

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Oud Wood UNISEX
450 L2400 LSelect options